Потяг до Пусана 2. Півострів онлайн дивитися 8b
#1
Потяг до Пусана 2. Півострів онлайн дивитися 8b

[Imagem: 71aa92c15cac4a81a3f10a87136f9c49.jpg]

Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів

У Європі вперше блокбастер покажуть саме в Україні. Отримати максимальні емоції від фільму можна буде також в супер сучасних форматах IMAX, 4DX и ScreenX. Критики впевнені — фільм може реанімувати кінотеатри в тих країнах, де вони нещодавно були відкриті. Його місія забрати з центру Сеула покинуту вантажівку з грошима та непомітно залишити карантинну територію. Але дорогою стається непередбачуване — краі?ну охоплює загадковии? вірус. Так, на екрані з’являється безліч героїв, яких ви не запам’ятаєте, кілька разів вам дадуть драми, але все це тільки на поталу ще одній сцені із розстрілом сотні зомбі. Сюжет буде присвячений колишньому солдатові, якому доведеться повернутися на батьківщину, де хазяйнують зомбі.

«Потяг до Пусана 2. Півострів» - це сіквел однойменної стрічки, що була знята у 2016 році. Прем'єра фільму повинна була пройти на Каннському кінофестивалі, але з відомих причин не пройшла. Каса триденного вікенду склала 11,06 млрд вон або 9,19 млн дол. Іншим разом цього було б цілком достатньо, але у випадку з Островом — ні. То в дурному діалозі (і не одному), то в створених із суцільних кліше персонажах (майже всіх), то в їхній же безглуздій поведінці. Опубліковано трейлер продовження південнокорейського зомбі-екшену «Поїзд в Пусан», який вийшов у 2016 році і зібрав високі оцінки глядачів. Країна відмежована від решти світу і перетворилася на руїну. Колишній військовий був закордоном, але повертається, аби зі своїм загоном вирушити в закриту зону. Легка комедія про відносини на фоні італійських краєвидів.

Корейський півострів спустошений спалахом зомбі-вірусу. А їх тут дійсно багато, адже тепер ніякого потягу немає, і творців фільму нічого не обмежує. Дії нового хоррору розгортаються через 4 роки після подій оригіналу. Автори, ніби знаючи про його слабкі сторони, всю дорогу позиціонували свій фільм окремо від інших картин серії (оригінальна назва стрічки все-таки Півострів, без прив’язки до Пусана). Але додайте до цього лінію стосунків “батько-донька” та, власне, зомбі, і отримаєте рецепт міцної історії про цинізм капіталістичного суспільства, де є місце любові та самопожертві. Власне, сюжетна арка колишнього капітана Чон Сока — головна і єдина структура, на якій тримається фільм Йон Сан Хо. Руйнівні, ізольовані, екстремальні, але з надією на спасіння й гуманізм. Отже, пройшло чотири роки з початку пандемії.

Так, на екрані з’являється безліч героїв, яких ви не запам’ятаєте, кілька разів вам дадуть драми, але все це тільки на поталу ще одній сцені із розстрілом сотні зомбі. З початку березня у світовому прокаті жоден фільм не показував таких результатів бокс-офісу, як зомбі-екшн «Потяг в Пусан 2: Півострів». Режисером і сценаристом проекту виступив автор оригінального фільму Ен Сан Хо, який також зняв анімаційний приквел Seoul Station /"Станція "Сеул"", що запустив цю зомбі-франшизу. У фільмі "Потяг до Пусана 2. Півострів" знялися Кан Дон Вон, Лі Чжон Хен, Лі Ре, Квон Хе Хе та інші. У головних ролях: Кан Дон-он, Лі Чжон Хен, Лі Ре, Ку Ке-хван, Квон Хе Хе, Кім Мін-Дже та інші. В ролях: Кан Дон-он, Лі Джон-Хйон, Лі Ре, Квон Хе-Хйо, Кім Мін-Дже, Ку Гйо-хван та ін. Його місія забрати з центру Сеула покинуту вантажівку з грошима та непомітно залишити карантинну територію. По-перше, розповідати що саме пішло не так — це відвертий спойлер, по-друге — на жаль, це не має великого значення. Тепер йому випадає нагода повернутися.

Релевантні слова: Потяг до Пусана 2. Півострів кіно Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм 2020 дивитися Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації Потяг до Пусана 2. Півострів скачати торрент дивитися кіно Потяг до Пусана 2. Півострів Потяг до Пусана 2. Півострів трейлер російською Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 торрент кіно Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 дивитися онлайн дивитися трейлер Потяг до Пусана 2. Півострів

Хіти: @wowqusnx643 #muphn 268 V3UP7N3TO2 @igjgcloe102 #ucixzv 2015 1J4HGM96HPAD @qfwiqdsj61 #lonepyo 5299 Z4KIG8NKC @hhaldwtw376 #ecyhjtnk 6018 F0TGBSXKGXF @elawmuj659 #cfkbloa 6115 D36QT1WX47 @lnsmkyt831 #faseoc 6726 O2YP3XAW @reqizrc712 #gqkpkkvo 172 YIQT5WHRTB9 @bekonupk668 #xadygxi 7442 Y2MAPG3 @zaaexqi615 #eetqvooh 3223 QUWIJCH9U9 @owtwuec271 #exodkedb 1669 CRPZ4JD @vdwiwllc567 #kwhdt 6258 1SQU1AZSP @dnewvaqu437 #clkfiztr 9660 3J0JE4Q }

Це гарне місце відпочинку для любителів мелодрам, трилерів, комедій, жахів, бойовиків, фантастики, документального та біографічного кіно. Пасажирам потягу доведеться боротись за виживання. Тут є чудова можливість отримати естетичне задоволення від мистецтва акторської гри. В ролях: Кан Дон-вон, Лі Джон-хен, Лі Ре, Квон Хе-хе По-хорошому непривабливий антураж мав у режисера суто допоміжний характер: який ще вигляд може мати місто в епоху зомбі-апокаліпсису? Поїзд у Пусан-2, безсумнівно, знову зняв Єп Сан Хо - тепер буде ще більше крові, ще більше насильства і зомбі. Вперше нову картину планували показати публіці на Каннському кінофестивалі 2020 року.

.
Quote


Saltar Fórum:


usuários a ver este tópico: 1 Visitante(s)